ModexSport Banner

HOTEL VILA ALPSKÁ RŮŽE ★ ★ ★ ★ (Luhačovice, Jižní Morava)

V lázeňském hotelu Alpská růže je luxusní apartmánové ubytování. Nachází se přímo v centru lázní, jen několik kroků od Jurkovičova domu.

Programy pobytů zahrnují osvědčené lázeňské procedůry s využitím zdejších unikátních přírodních léčivých vod v kombinaci s moderními léčivými a rehabilitačními metodami. Léčebné procedury jsou rozděleny na velké a malé. Podle zdravotního stavu a intenzity zátěže pro organizmus je doporučována 1 velká procedura (např. koupel v přírodní uhličité vodě) a 2 malé procedury (např. inhalace a léčebný tělocvik). Procedury nejsou poskytovány v neděli.

Stravování je ve Společenském domě (cca 100 m). Procedury se zajišťují v Centrálních lázních a Inhalatoriu (cca 400 m).

Ke sportovní nabídce patří – tenis, minigolf, kuželky, sauna, fitness centra, squash, golf (cca 30 km od Luhačovic), cyklistika, koupání (venkovní koupaliště i krytý bazén), turistika (procházky i náročnější túry po udržovaných a dobře značených turistických stezkách), koně, rybolov.
V okolí lázní Luhačovice můžeme navštívit několik hradů a zámků – Buchlov (cca 48 km od Luhačovic), Buchlovice, Kroměříž, Lešná. Na Dolňácké slavnosti spojené s jízdou králů se můžeme vydat do Hluku u Vlčnova. K památkám Velkomoravské říše patří Staré Město a Velehrad. V Pozlovicích se nachází pozdněgotický kostel Sv. Martina a je tu i velké rekreační středisko u přehrady na řece Olšava. Bývalé královské město Uherský Brod je krásně zrekonstruováno. Vizovice s jejich slivovicovou historií připomíná muzeum přímo v lihovaru a každoroční slavnost Trnkobraní. Ve Zlíně, který je spojen s firmou Baťa, je obuvnické muzeum, ale i filmové ateliéry.

Ubytování

Ubytování je v luxusních apartmánech a studiích vybavených replikami dobového nábytku, s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou, TV, telefonem a s možnosti připojení na internet. Ve vile jsou 2 dvoulůžkové apartmá (samostatná ložnice a obývací prostor s možností přistýlky), 4 studia pro 2 osoby (ložnice s kuchyňkou) a 2 studia pro 4 osoby (dvě oddělené ložnice).

Vybavení

 • Sociální zařízení na pokoji
 • Sauna
 • Bazén vnitřní
 • Restaurace
 • Fitness
 • Masáž
 • Perličková koupel
 • Vířivá koupel
 • TV na pokoji
 • Rádio

Stravování

V ceně pobytu polopenze. Stravování je ve Společenském domě (cca 50 m).

Příplatky

Lázeňský poplatek. Parkování je u vily za poplatek. Lázeňské garáže cca 300 m.

Termíny

Relaxační pobyt

Platí 7. 10. 2018 - 20. 12. 2018 

1× přírodní uhličitá koupel, 1× perličková koupel s přísadou dle vlastního výběru, 1× podvodní masáž automatická, 1× masáž éterickým olejem dle vlastního výběru (částečná), 1× klasická částečná masáž, 1× rašelinový obklad zad, denně pitná kúra. Bonus pro regeneraci dýchacích cest: 5× inhalace minerální vody (individuální).

 

Termín Lůžko ve dvoulůžkovém studiu Komfort Plus
07. 10. 2018 – 25. 11. 2018 9 485 Kč
25. 11. 2018 – 20. 12. 2018 8 435 Kč

Cena na osobu/týden s polopenzí a programem.
Pobyt je možný na 7 a více nocí.
Nástup na pobyt je možný kterýkoliv den v týdnu.

Aktuálně žádný volný termín.
Aktuálně žádný volný termín.
Aktuálně žádný volný termín.

Detailní informace

 • V ceně pobytu polopenze. Stravování je ve Společenském domě (cca 50 m).
 • Lázeňský poplatek. Parkování je u vily za poplatek. Lázeňské garáže cca 300 m.

Žádné slevy pro tento zájezd.

Dotaz k zájezdu

Váš email:

Pokud chcete používat plugin Really Simple CAPTCHA musí být naistalován. Opište kód na obrázku: