ModexSport Banner

Chorvatsko – MALI LOŠINJ – SAFARI BUNGALOV KEMP ČIKAT

Popis místa
Malebný Mali Lošinj se svými téměř 7 000 obyvateli patří k těm nejnavštěvovanějším místům v oblasti severního Jadranu. Vzhledem ke svému názvu je Mali Lošinj paradoxně nejen největším městem na ostrově Lošinj a protilehlém ostrově Cres, ale zároveň je i největším městem ze všech ostrovních měst v Chorvatsku. Oblast je turisty hojně vyhledávána, a to především díky příznivému klimatu ostrova (ostrov je častým útočištěm pro alergiky, astmatiky a další, kteří sem jezdí za ozdravnými pobyty), krásné divoké přírodě s hojnou vegetací a koupání v čistém moři. Není náhodou, že v této oblasti žije velká populace delfínů, kteří, jak je obecně známo, vyhledávají především čistá moře. Bude-li vám tedy štěstí přát, máte velkou šanci, že se s delfíny setkáte na výletech lodí či je zahlédnete z pláže.

Kemp ČIKAT se nachází asi 2 km od městečka Mali Lošinj. Kemp je nadstandardně vybaven a je stále udržován v čistotě a upravenosti. Divokým skalnatým pobřežím a azurově průzračnou vodou je kemp Čikat jedinečný. Přístup do vody je možný po malých oblázkových plážích nebo z kamenů opatřených pomocnými žebříky. Poblíž kempu (cca 10 -15 min. chůzí) se také nachází menší písečná pláž, která je vhodná především pro menší děti. Do vybavení kempu patří samoobsluha, restaurace, kavárna, volejbalové hřiště, stolní tenis, v blízkosti kempu také naleznete několik tenisových kurtů či basketbalové hřiště. Od roku 2015 je součástí kempu také rozsáhlý aquapark, do něhož mají naši klienti nově vstup zcela zdarma po celý pobyt. Na každý prázdninový den kemp organizuje animační program pro děti (a to i v případě nepříznivého počasí). Celý kemp je umístěn pod vzrostlými borovicemi chránícími před sluncem.

Ubytování – kemp Čikat, Mali Lošinj
Safari bungalovy
Novinkou roku 2018 jsou Safari bungalovy. Tento typ ubytování kopíruje aktuální celoevropské trendy v pojetí dovolené, tzv. glamping. Jinými slovy luxusní kempování je v současné době v oblasti cestovního ruchu absolutní bombou. Kouzlu spojení pobytu v přírodě a komfortního ubytování podléhá čím dál více lidí a je naprosto pochopitelné z jakého důvodu. Naše Safari bungalovy přesně odpovídají potřebám dnešního turisty – únik z města do přírody, z uzavřených místností na čistý vzduch bez omezeného prostoru, zároveň však bez jakýchkoliv kompromisů co se žádaného pohodlí týče.

Safari bungalov je ve srovnání s ostatními typy kempového ubytování velmi prostorný – jeho rozměry jsou celých 35 m2. V našem Safari bungalovu jsou 2 prostorné ložnice, každá s klasickým pevným dvoulůžkem. V denní části se pak nachází plně vybavená kuchyně s lednicí, sklokeramickou deskou a rychlovarnou konvicí, pohovka / lůžko pro 5. osobu a dostatečný prostor pro stolování. Všechny místnosti jsou od sebe odděleny pevnou stěnou, která zároveň částečně slouží i jako úložný prostor. Velkou část Safari bungalovu tvoří prostorná zastřešená terasa, kde se u stolu pohodlně usadí až 8 osob. Celý bungalov je laděn do moderního designu a po estetické stránce je opravdu velmi příjemným příbytkem pro dovolenou.

Stravování:

vlastní
polopenze – 470 Kč / os. / den
večeře – 330 Kč / os. / den
plná penze – 750 Kč / os. / den (ceny pouze orientační – z roku 2017)
Pozn.: Snídaně – výběr z několika variant, večeře i obědy – daný jídelníček bez možnosti výběru; stravu lze objednat min. na 5 dní.

Možnosti:

lodní výlety s programem na okolní ostrovy (Susak, Ilovik, Unije, Silba)
autobusovou linkou po ostrově i na pevninu
výborné podmínky pro pěší turistiku i cykloturistiku – Mali Lošinj, Veli Lošinj, hora Osorčica
vyhlídkové lety
aquapark přímo v kempu – pro naše klienty ZDARMA

Termíny

TERMÍNY VŽDY PÁ - NE

CENY OD 4490,- při obsazení 4 platících osob

Podrobné informace o dostupnosti, termínech a cenách u CK

TERMÍNY VŽDY PÁ - NE

CENY OD 4490,- při obsazení 4 platících osob

Podrobné informace o dostupnosti, termínech a cenách u CK

TERMÍNY VŽDY PÁ - NE

CENY OD 4490,- při obsazení 4 platících osob

Podrobné informace o dostupnosti, termínech a cenách u CK

TERMÍNY VŽDY PÁ - NE

CENY OD 4490,- při obsazení 4 platících osob

Podrobné informace o dostupnosti, termínech a cenách u CK

Detailní informace

 • ubytování v Safari bungalovu / os.,
 • autobusovou dopravu
 • ložní prádlo,
 • zákonné pojištěné CK pro případ úpadku,
 • služby delegáta,
 • popl. za el. a vodu,
 • registrační popl. v kempu,
 • vstup do aquaparku po celý pobyt.
 • pobytovou taxu (jedná se o povinný příplatek - os. nad 18 let: 50 Kč / noc, os. 12-18 let: 30 Kč / noc),
 • cestovní pojištění.

ALTERNATIVNÍ PŘÍPLATKY:

 • 250 Kč / noc - domácí mazlíček
 • 100 Kč / noc - mobilní klimatizace
 • 80% z ceny ubytování - lůžko pro 5. osobu
 • 5% z ceny ubytování - nestandardní termín (v období 16.6. - 8.9.2018)

SLEVY pro ubytování Safari bungalovy - Mali Lošinj:

 • ZDARMA jedno dítě do 6ti let (5,99) - bez nároku na lůžko
 • 10% FIRST minute - při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2018

Dotaz k zájezdu

Váš email:

Pokud chcete používat plugin Really Simple CAPTCHA musí být naistalován. Opište kód na obrázku: