ModexSport Banner

JEDNODENNÍ LYŽOVÁNÍ HINTERSTODER (OSTRAVSKÁ LINKA)

JEDNODENNÍ LYŽOVÁNÍ VE STŘEDISKU HINTERSTODER

 • Jednodenní lyžování ve středisku Hinterstoder
 • Sleva na jednodenní skipas
 • Doprava autobusem z Brna, Ostravy a dalších měst
 • 40 km upravených sjezdovek různých úrovní

LYŽOVÁNÍ V KRÁSNÉ KRAJINĚ HINTERSTODERU

Vydejte se s námi objevovat lyžařská střediska Horního Rakouska. Dnes jsme pro vás připravili jednodenní lyžovačku nedaleko českých hranic – středisko Hinterstoder. Bezpochybně vás tento skiareál nadchne horskou scenérií a hravostí sjezdovek různých obtížností.

Lyžařské středisko Hinterstoder se nachází v jižní části Horního Rakouska v nadmořské výšce 600 – 2000 m n. m. Pro lyžaře a snowboardisty je připraveno 40 km sjezdovek všech stupňů obtížnosti a 14 vleků. Skiareál nabízí celou řadu zajímavých terénů a tratí. Pro ty nejmenší je zde Sunny Kids Park a 12 km lehkých sjezdovek, taktéž vhodné pro začátečníky. Pro náročnější lyžaře či snowboardisty je k dispozici 18 km středně těžkých sjezdovek, trať světového poháru a pro fanoušky adrenalinu 10 km těžkých sjezdovek. Atrakcí skiareálu je trať Snowtrail vedle sjezdovky Hirschkogelpiste, oblíbená u všech lyžařů bez ohledu na věk a zdatnost.

Program:

 • Odhadovaný příjezd do lyžařského střediska v ranních hodinách
 • Celodenní lyžování ve středisku Hinterstoder
 • Odjezd ze střediska zpět do ČR v cca 17.30 hod.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, technického delegáta

Cena nezahrnuje: skipas, vratnou kauci za skipas 2 €/osoba, cestovní pojištění, případný příplatek za svozová místa 300,-Kč.

INFORMACE O SKIPASECH

Cena zájezdu neobsahuje skipas, ale v autobuse si ho dokoupíte u našeho průvodce se speciální skupinovou slevou 15.12. – 20.3.2019:

42 €/ dosp. os./ jednodenní skipas Hinterstoder (původní cena 44,50 €)

34 €/ junior nar. mezi 2003-1993/ jednodenní skipas Hinterstoder (původní cena 35,50 €)

21,50 €/ dítě nar. mezi 2013-2004/ jednodenní skipas Hinterstoder (původní cena 23 €)

SKIPAS SE PLATÍ AŽ NA ZÁJEZDU V EUR, PŘÍSLUŠNÝ OBNOS SI ÚČASTNÍCI VEZOU V HOTOVOSTI S SEBOU A NA ZÁJEZDU JEJ PŘEDAJÍ PRŮVODCI CK (DELEGÁT NEBUDE MÍT DROBNÉ NA VRÁCENÍ, PROSÍM MĚJTE PŘICHYSTANÉ ČÁSTKY PŘESNĚ), KTERÝ PAK ZAKOUPÍ SKIPASY PRO VŠECHNY ÚČASTNÍKY SPOLEČNĚ ZA NAŠE SKUPINOVÉ SMLUVNÍ CENY. CENA NEZAHRNUJE VRATNOU KAUCI ZA SKIPAS, ČÁSTKA ZA KAUCI SE PLATÍ U DELEGÁTA A PO CELODENNÍM LYŽOVÁNÍ SI KLIENTI SAMI VRACÍ SKIPASY U KASY PŘÍSLUŠNÉHO STŘEDISKA. CENA SKIPASU SE MŮŽE V PRŮBĚHU SEZÓNY MÍRNĚ ZMĚNIT. SKIPAS MUSÍ BÝT PŘEDOBJEDNÁN PRO JEDNOTLIVÉ OSOBY PŘI REZERVACI A ZAPSÁN V POZNÁMCE NA SMLOUVĚ O ZÁJEZDU.

Tyto slevy platí při minimálním počtu 25 platících osob.

Pokud nebude splněna tato podmínka, ceny skipasu dle oficiálních cen střediska.

Změna programu vyhrazena.

Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám buď nabídneme jiný zájezd nebo vrátíme zpět celou zaplacenou částku za zájezd.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ

V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po základní trase zájezdu anebo zajištění náhradní dopravy ze svozového místa do základního nástupního místa (autobusem, vlakem, mikrobusem, osobním autem, atd.). Náklad na zakoupení jízdenek v takovém případě hradí cestovní kancelář.

 

Dopravní a obecné informace 

MÍSTA A ORIENTAČNÍ ČASY ODJEZDŮ

 

Základní trasa bez doplatku: Brno (4.00 hod.), Mikulov (4.15 hod.)

Svozová trasa s doplatkem 300,- Kč/os.: Ostrava (0.30 hod.), Frýdek-Místek (0.50 hod.), Nový Jičín (1.20 hod.), Hranice (1.50 hod.), Olomouc (2.20 hod.), Prostějov (2.40 hod.), Vyškov (3.00 hod.)

 

Nástupní místa:

 

Brno – ÚAN Zvonařka, řada G, nástupiště 31 – 34

Frýdek – Místek – autobusová zastávka u OD Tesco, ul. Příborská – NOVĚ

Hranice – parkoviště u motorestu Sparta, ul. Zborovská (naproti Albertu)

Mikulov – čerpací stanice Shell – u kruhového objezdu (naproti Hotelu Marcinčák)

Nový Jičín – čerpací stanice LXM group, ulice Malostranská 594 (autosalon Renault)

Olomouc – staré autobusové nádraží u otočných hodin, třída Svobody (vedle Šantovky)

Ostrava – parkoviště naproti domu kultury Vítkovice, ul. 28 října

Prostějov – před vlakovým nádražím, stanoviště H

Vyškov – čerpací stanice Mol u dálnice směr Brno, ul. Kroměřížská

Důležité informace o zájezdu:

 • Cestovat můžete s platným OP
 • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
 • Všechna nástupní místa po trase do Brna jsou svozová a za příplatek 300 Kč.
 • Svozová místa s příplatkem platí ve vybraných termínech v zimní sezóně 2018/2019.
 • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
 • Svozová trasa z Ostravy pokračuje dále ve směru na Brno.
 • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů.
 • Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
 • Pro snazší organizaci a úsporu času mějte prosím přesnou částku na skipas.
 • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.
 • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.

 

MÍSTENKY DO AUTOBUSU
Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba. Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky. Vzhledem k tomu, že každý autobus má jiný počet sedadel a také jiný zasedací plán, je důležité, aby klient při rezervaci místa upřesnil i řadu sedadla a stranu autobusu. Např. sdělit pracovníkovi CK, že se jedná o druhou řadu sedadel, dvousedadlo na straně za řidičem (levá strana) nebo např. první řada, dvousedadlo na pravé straně. Toto kritérium je rozhodující pro pracovníka dopravního oddělení při sestavování zasedacího pořádku a přidělování konkrétních čísel sedadel. Upozorňujeme, že ve výjimečných případech nemusí být Vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno. V takovém případě Vám budou vráceny peníze za zaplacenou místenku. Zrušením požadavku na místenku do autobusu ze strany CK Vám nevzniká nárok na uplatnění reklamace.

 

INFORMACE K ZAVAZADLŮM
Každá osoba cestující na lyžařský zájezd má právo s sebou zdarma přepravovat 1 kus cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nepřepravujeme neskladné krosny!) a 1 kus lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard). Lyžařské vybavení musí být zabaleno v obalu včetně všech částí. Nepřepravujeme jednotlivé kusy lyží a hůlek zvlášť. V případě, že si s sebou chcete vzít lyže i snowboard, musíte si zakoupit přepravu dalšího kusu zavazadla. Tento příplatek je možné uhradit předem v CK za 300 Kč nebo přímo při nastupování do autobusu u pana řidiče za 400 Kč.

Termíny

15.12. - 16.12.2018 od 699 Kč/os.
12.1. - 13.1.2019 od 699 Kč/os.
19.1. - 20.1.2019 od 699 Kč/os.
2.2. - 3.2.2019 od 699 Kč/os.
9.2. -10.2.2019 od 699 Kč/os.
Aktuálně žádný volný termín.

Detailní informace

 • autobusovou dopravu z nástupních míst bez příplatku
 • pojištění CK proti úpadku
 • technického delegáta
 • skipas,
 • vratnou kauci za skipas 2 €/osoba,
 • případný příplatek za nástupní místo 300 Kč,
 • cestovní pojištění.

Informace o skipasu:

Cena zájezdu neobsahuje skipas, ale v autobuse si ho dokoupíte u našeho průvodce se speciální skupinovou slevou: 42 €/dosp. os./jednodenní skipas Hinterstoder (původní cena 44,50 €), 34 €/junior nar. mezi 2003-1993/jednodenní skipas Hinterstoder (původní cena 35,50 €), 21,50 €/dítě nar. mazi 2013-2004/jednodenní skipas Hinterstoder (původní cena 23 €)

Tyto slevy platí při minimálním počtu 25 platících osob.

Pokud nebude splněna tato podmínka, ceny skipasu dle oficiálních cen střediska.

 

Dotaz k zájezdu

Váš email:

Pokud chcete používat plugin Really Simple CAPTCHA musí být naistalován. Opište kód na obrázku: