ModexSport Banner

JEDNODENNÍ LYŽOVÁNÍ LEDOVEC STUBAI (BRNĚNSKÁ LINKA)

JEDNODENNÍ LYŽOVÁNÍ NA LEDOVCI STUBAI

 • Jednodenní lyžování na Stubaiském ledovci
 • Doprava autobusem z Brna, Pohořelic a Znojma
 • Ideální středisko pro začátečníky i pokročilé lyžaře
 • 64 km výborně upravených sjezdovek
 • Sleva na jednodenní skipas

NA VRCHOLU SNĚHOVÉHO KRÁLOVSTVÍ STUBAI

Pojeďte s námi objevovat sněhové království Stubaiského ledovce do výšin 3 000 m n. m. a užijte si kvalitní lyžování, prvotřídní služby a vynikající tyrolskou kuchyni. Na ledovci Stubai si najde místo opravdu každý.

Ledovec Stubai patří do pětice tyrolských ledovců a je nejrozsáhlejší ledovcový lyžařský areál Rakouska. Nachází se na konci Stubaiského údolí v krásné přírodě necelou hodinu od Innsbrucku. Díky své poloze a nadmořské výšce 1 697 – 3 212 m n. m. garantuje vynikající sněhové podmínky od poloviny září až do začátku června. Návštěvníkům poskytuje celkem 64 km sjezdovek vhodných jak pro rodiny s dětmi, tak i pro náročnější lyžaře. Dokonce je vyhlášeným rodinným střediskem. Snowboardisté se mohou těšit na snowpark DC Stubai ZOO s U-rampou v horní části ledovce u stanice lanovky Gamsgarten. Zážitkem je 10 km dlouhý sjezd z vrcholku ledovce Stubai až dolů do údolí, zvaný Wilde Grube. Pro nadšené freeridisty je připraveno 13 tras ve volném terénu. Na své si tu přijdou i gurmáni, v restauraci Schaufelspitz, nejvýše položené restauraci můžete ochutnat vynikající jídlo. A pokud chcete vstoupit do světa věčného ledu, můžete navštívit ledovcovou jeskyni.

Program:

 • Odhadovaný příjezd do lyžařského střediska v ranních hodinách
 • Celodenní lyžování ve středisku Stubai
 • Odjezd ze střediska zpět do ČR v cca 17.00 hod.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, technického delegáta

Cena nezahrnuje: skipas, vratnou kauci za skipas 2 €/osoba, cestovní pojištění, případný příplatek za svozová místa 300,- Kč.

INFORMACE O SKIPASECH

Cena zájezdu neobsahuje skipas, ale v autobuse si ho dokoupíte u našeho průvodce se speciální skupinovou slevou v termínech od 27.10. – 20.4.2019:

46,50 €/ dosp. os./ jednodenní skipas ledovec Stubai (původní cena 48 €)

30 €/ junior od 15 – 18 let/ jednodenní skipas ledovec Stubai (původní cena 31,20 €)

23 €/ děti 10 – 14 let/ jednodenní skipas ledovec Stubai (původní cena 24 €)

SKIPAS SE PLATÍ AŽ NA ZÁJEZDU V EUR, PŘÍSLUŠNÝ OBNOS SI ÚČASTNÍCI VEZOU V HOTOVOSTI S SEBOU A NA ZÁJEZDU JEJ PŘEDAJÍ PRŮVODCI CK (DELEGÁT NEBUDE MÍT DROBNÉ NA VRÁCENÍ, PROSÍM MĚJTE PŘICHYSTANÉ ČÁSTKY PŘESNĚ), KTERÝ PAK ZAKOUPÍ SKIPASY PRO VŠECHNY ÚČASTNÍKY SPOLEČNĚ ZA NAŠE SKUPINOVÉ SMLUVNÍ CENY. CENA NEZAHRNUJE VRATNOU KAUCI ZA SKIPAS, ČÁSTKA ZA KAUCI SE PLATÍ U DELEGÁTA A PO CELODENNÍM LYŽOVÁNÍ SI KLIENTI SAMI VRACÍ SKIPASY U KASY PŘÍSLUŠNÉHO STŘEDISKA. CENA SKIPASU SE MŮŽE V PRŮBĚHU SEZÓNY MÍRNĚ ZMĚNIT. SKIPAS MUSÍ BÝT PŘEDOBJEDNÁN PRO JEDNOTLIVÉ OSOBY PŘI REZERVACI A ZAPSÁN V POZNÁMCE NA SMLOUVĚ O ZÁJEZDU.

Tyto slevy platí při minimálním počtu 25 platících osob.

Pokud nebude splněna tato podmínka, ceny skipasu dle oficiálních cen střediska.

Změna programu vyhrazena.

Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám buď nabídneme jiný zájezd nebo vrátíme zpět celou zaplacenou částku za zájezd.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ

V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po základní trase zájezdu anebo zajištění náhradní dopravy ze svozového místa do základního nástupního místa (autobusem, vlakem, mikrobusem, osobním autem, atd.). Náklad na zakoupení jízdenek v takovém případě hradí cestovní kancelář.

 

Dopravní a obecné informace 

MÍSTA A ORIENTAČNÍ ČASY ODJEZDŮ

 

Základní trasa: Brno (22.30 hod.), Pohořelice (22.55 hod.), Znojmo (23.30 hod.)

 

Nástupní místa:

 

Brno - ÚAN Zvonařka, řada G, nástupiště 31 – 34

Pohořelice - na náměstí u autobusové zastávky

Znojmo - Chvalovice 183, parkovitě autobusů před Excalibur city

Důležité informace o zájezdu:

 • Cestovat můžete s platným OP
 • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
 • Svozová místa s příplatkem platí ve vybraných termínech v zimní sezóně 2018/2019.
 • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
 • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů.
 • Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
 • Pro snazší organizaci a úsporu času mějte prosím připravenou přesnou částku na skipas.
 • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.
 • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.

 

MÍSTENKY DO AUTOBUSU
Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba. Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky. Vzhledem k tomu, že každý autobus má jiný počet sedadel a také jiný zasedací plán, je důležité, aby klient při rezervaci místa upřesnil i řadu sedadla a stranu autobusu. Např. sdělit pracovníkovi CK, že se jedná o druhou řadu sedadel, dvousedadlo na straně za řidičem (levá strana) nebo např. první řada, dvousedadlo na pravé straně. Toto kritérium je rozhodující pro pracovníka dopravního oddělení při sestavování zasedacího pořádku a přidělování konkrétních čísel sedadel. Upozorňujeme, že ve výjimečných případech nemusí být Vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno. V takovém případě Vám budou vráceny peníze za zaplacenou místenku. Zrušením požadavku na místenku do autobusu ze strany CK Vám nevzniká nárok na uplatnění reklamace.

 

INFORMACE K ZAVAZADLŮM
Každá osoba cestující na lyžařský zájezd má právo s sebou zdarma přepravovat 1 kus cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nepřepravujeme neskladné krosny!) a 1 kus lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard). Lyžařské vybavení musí být zabaleno v obalu včetně všech částí. Nepřepravujeme jednotlivé kusy lyží a hůlek zvlášť. V případě, že si s sebou chcete vzít lyže i snowboard, musíte si zakoupit přepravu dalšího kusu zavazadla. Tento příplatek je možné uhradit předem v CK za 300 Kč nebo přímo při nastupování do autobusu u pana řidiče za 400 Kč.

Termíny

11.1. - 13.1.2019 od 899 Kč/os.
19.4. - 21.4.2019 od 899 Kč/os.
11.1. - 13.1.2019 od 899 Kč/os.
19.4. - 21.4.2019 od 899 Kč/os.
11.1. - 13.1.2019 od 899 Kč/os.
19.4. - 21.4.2019 od 899 Kč/os.
11.1. - 13.1.2019 od 899 Kč/os.
19.4. - 21.4.2019 od 899 Kč/os.

Detailní informace

 • autobusovou dopravu z nástupních míst bez příplatku,
 • pojištění CK proti úpadku,
 • technického delegáta.

 

 • skipas,
 • vratnou kauci za skipas 2 €/osoba,
 • případný příplatek za nástupní místo 300 Kč,
 • cestovní pojištění.

 

Informace o skipasu:

Cena zájezdu neobsahuje skipas, ale v autobuse si ho dokoupíte u našeho průvodce se speciální skupinovou slevou: 46,50 €/ dosp. os./ jednodenní skipas ledovec Stubai (původní cena 48 €), 30 €/ junior od 15 - 18 let/ jednodenní skipas ledovec Stubai (původní cena 31,20 €), 23 €/ děti 10 - 14 let/ jednodenní skipas ledovec Stubai (původní cena 24 €) 

Tyto slevy platí při minimálním počtu 25 platících osob.

Pokud nebude splněna tato podmínka, ceny skipasu dle oficiálních cen střediska

Žádné slevy pro tento zájezd.

Dotaz k zájezdu

Váš email:

Pokud chcete používat plugin Really Simple CAPTCHA musí být naistalován. Opište kód na obrázku: