ModexSport Banner

Adventní Vídeň a vánoční trhy 2019 First Moment

First Moment ceny!

Zažijte kouzlo adventní Vídně a vánočních trhů v Rakouské metropoli. Jedinečný zážitek předvánoční atmosféry za skvělou cenu.

Advent, to je ve Vídni romantika, tisíce světel a světýlek a poetické vánoční trhy 2019.

Tradičním vrcholem je vánoční trh na Vídeňském Radničním náměstí. Jen o pár kroků dále, u Uměleckohistorického muzea, stojí nová vánoční vesnička.

Na překrásné náměstí Marie Terezie vás zve k adventní návštěvě padesát vánočních stánků s dárky a tradičními řemesly Vyhrává zde rakouská dechovka a vystupují gospelové pěvecké sbory a hudební skupiny.

Na adventním vánočním trhu na Spittelbergu najdete vedle umělecko řemeslných výrobků i keramiku a šperky ze stříbra a mosazi.

Starovídeňský vánoční trh v poklidném Starém městě v ulici Freyung nabízí ručně malované vánoční svíčky, dřevěné hračky a proutěné zboží.

Prohlídka s průvodcem po Ringstrasse s výkladem – Budova vlády, Státní opera, barokní Karlskirche, výstavní pavilón Secession, Parlament, Burgtheater, Univerzita, Burza, dále bude následovat volno v centru Vídně k individuální návštěvě adventních trhů.

Pro zájemce bude pokračovat prohlídka s průvodcem – procházka historickým středem – hotel Sacher, Augustiniánský kostel, Císařská hrobka, dóm sv.Štěpána, Korutanská třída a pěší zóna Na Příkopech, komplex Hofburgu.

Termíny

listopad 2019
23.11.19 so 1 den od 475 Kč
30.11.19 so 1 den od 490 Kč
prosinec 2019
07.12.19 so 1 den od 590 Kč
14.12.19 so 1 den od 590 Kč
21.12.19 so 1 den od 560 Kč
Aktuálně žádný volný termín.
Aktuálně žádný volný termín.
Aktuálně žádný volný termín.

Detailní informace

  • doprava, poplatky
  • delegát, pojištění CK
  • pojištění léčebných výloh od 28,- Kč/os./den
  • přesun metrem (cca 3€ jízda)

First / Last Moment

Dotaz k zájezdu

Váš email:

Pokud chcete používat plugin Really Simple CAPTCHA musí být naistalován. Opište kód na obrázku: