ModexSport Banner
79.jpg 80.jpg 81-scaled.jpg 82.jpg 84.jpg 86.jpg 89.jpg 91.jpg

ADVENTNÍ VÍDEŇ s vánočními trhy

Zažijte kouzlo adventní Vídně a vánočních trhů v Rakouské metropoli. Jedinečný zážitek předvánoční atmosféry za skvělou cenu.

Advent, to je ve Vídni romantika, tisíce světel a světýlek a poetické vánoční trhy 2023.

25.11.2023                      690,-Kč/osoba

02.12.2023                     790,- Kč/osoba

09.12.2023                      790,-Kč/osoba

16.12.2023                      790,- Kč/osoba 

Tradičním vrcholem je vánoční trh na Vídeňském Radničním náměstí. Jen o pár kroků dále, u Uměleckohistorického muzea, stojí nová vánoční vesnička.

Na překrásné náměstí Marie Terezie vás zve k adventní návštěvě padesát vánočních stánků s dárky a tradičními řemesly Vyhrává zde rakouská dechovka a vystupují gospelové pěvecké sbory a hudební skupiny.

Na adventním vánočním trhu na Spittelbergu najdete vedle umělecko řemeslných výrobků i keramiku a šperky ze stříbra a mosazi.

Starovídeňský vánoční trh v poklidném Starém městě v ulici Freyung nabízí ručně malované vánoční svíčky, dřevěné hračky a proutěné zboží.

Prohlídka s průvodcem po Ringstrasse s výkladem – Budova vlády, Státní opera, barokní Karlskirche, výstavní pavilón Secession, Parlament, Burgtheater, Univerzita, Burza, dále bude následovat volno v centru Vídně k individuální návštěvě adventních trhů.

Pro zájemce bude pokračovat prohlídka s průvodcem – procházka historickým středem – hotel Sacher, Augustiniánský kostel, Císařská hrobka, dóm sv.Štěpána, Korutanská třída a pěší zóna Na Příkopech, komplex Hofburgu.

Doprava: autokarem

Nástupní místa: Ostrava – FM – Příbor – NJ – (Frenštát, Rožnov, V.M. min.10 osob) – Hranice – Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno.
Další nástupní místa, např. Karviná, Havířov, Bohumín či Třinec jsou možná při nástupu alespoň 10 osob z jednotlivého místa. Předběžné časy odjezdů (budou upřesněny k jednotlivým nástupním místům před odjezdem): Ostrava 04:00-05:00 dle počtu nástupních míst.

Termíny

Aktuálně žádný volný termín.
Aktuálně žádný volný termín.
Aktuálně žádný volný termín.
Aktuálně žádný volný termín.

Detailní informace

  • doprava, poplatky
  • delegát, pojištění CK
  • pojištění léčebných výloh od 30,- Kč/os./den
  • přesun metrem (cca 3€ jízda)

Žádné slevy pro tento zájezd.

    Dotaz k zájezdu

    Váš email:

    captcha Opište kód na obrázku: